Biz Sizi Arayalım

Çekemediği Bir Tek Hasret Gücün nereden geldiğini merak edenlere Yeni Ecotorq Motor

Şimdiye kadar bir Ford Trucks modelindeki en büyük kabin, en gelişmiş teknoloji, en güçlü motor ve en yüksek verimlilik düzeyleri bir arada! F-MAX Ford Trucks Çekici Serisi'nin kalbindeki Ecotorq motor, performans ve ekonomi arasında kurduğu doğal dengeyle sizin de kalbinizi kazanacak. 480 PS gücü ve 2500 Nm tork üreten motor, muazzam performansını, şaşırtıcı derecede düşük yakıt tüketimi ile sağlar. Üstelik yeni nesil Ecotorq motorun ve Ford Trucks’ın şık aerodinamik tasarımının katkılarıyla yakıt sarfiyatınız bir önceki nesle göre %8,5 daha azalır.

İnşaat İşi Bilmeyene Zor Tercihini Güçten Yana Yapana Kolay

İnşatta size sağlam bir yol arkadaşı lazım: En ağır yüklerin altından kolaylıkla kalkan, her çalışma alanına uyum sağlayan. 4 çekerli damperlerden, beton mikserlerine ve beton pompalarına kadar en iyi iş arkadaşınız olacak kamyonlar Ford Trucks İnşaat Serisinde.

Gücüyle, Konforuyla Yolunuz da Yükünüz de Hafifler

Uzun yolların ustasıysanız, yol arkadaşının da en güçlüsünü, en konforlusunu, en rahatını hak edersiniz. 4x2, 6x2 ya da 8x2 fark etmez, yol kamyonu deyince Ford Trucks Yol Serisi'nde seçenek bitmez.

Erdeğer Ağır Ticari İkinci El

Zorlu Yollarda Sadece Yükünüze Değil Hasretinize de Ortak Olacak Bir Çekici Arıyorsanız

Cevap: Ford Trucks

Zorlu Yollarda Sadece Yükünüze Değil Hasretinize de Ortak Olacak Bir Çekici Arıyorsanız

Cevap: Ford Trucks

Yeni Ford Trucks F-MAX

‘’Uluslararası Yılın Kamyonu’’ Ödüllü; Yeni Ford Trucks F-MAX'in oluşum filmini izleyin.