Biz Sizi Arayalım

FORD Fiesta  

  FORD FIESTA

  Yepyeni tasarımı, hayatı kolaylaştıran teknolojik özellikleri ve her yaşam tarzına uygun seri seçenekleriyle Ford Fiesta!

  Panoramik cam tavan, paralel ve dikey park edebilme özellikli Otomatik Park Sistemi, 10 hoparlörlü B&O Play müzik sistemi, 8” dokunmatik ekranlı SYNC 3multimedya sistemi ve yepyeni tasarımını incelediğinizde bu aracın göründüğünden çok daha fazlası olduğunu keşfedeceksiniz.


   

  Akıllı Sürüş Teknolojileri

  Teknolojinin her zaman bir amacı olmalıdır. Fiesta'nızı çalıştırdığınızda, birçok gelişmiş özellik ve sistemi hayata geçirirsiniz. Örneğin, Otomatik Park Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Otomatik Yanan Farlar, Araç İçi Multimedya Sistemleri... Bu akıllı ve kullanışlı teknolojileri deneyimlemeye hazır olun, benzersiz bir sürüş deneyimi sizi bekliyor.

   

   

   


   

  Daha eğlenceli, daha güvenli, daha konforlu yolculuklar

  Akıllı teknolojiler hayatınızda nasıl kolaylıkla çalışıyorsa, arabanızda da aynı şekilde çalışmalı. İşte bu nedenle, hayatınızı kolaylaştırmak için SYNC 3, yolculuklarınızı daha eğlenceli kılmak için B&O PLAY ve her sürüşü daha keyifli hale getirmek için Açılabilir Panoramik Cam Tavan Fiesta'da sizinle buluşuyor. Bütün bunları ve daha fazlasını, ihtiyacınız olan konfor ve rahatlığı sağlayan bir otomobilde keşfetmeye hazır olun.

   


   

  Akıllı teknolojiler ile güç ve verimliğin keyfini çıkarın.

  Fiesta’da heyecan verici performansla verimlilik arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Beş yıl üst üste yılın uluslararası motoru ödülünü alan ve yakıt tasarrufunu bir üst seviyeye çıkaran 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motor Otomatik Başlat Durdur Sistemi ile emrinizde. Fiesta 1.5L TDCi Dizel ve 1.1L Benzinli Manuel motor seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir motor yelpazesi sizlerle buluşuyor. Yüksek performanslı ve verimli motor seçenekleri gelişmiş sürüş dinamikleri ve hassas yol tutuşuyla eşsiz bir sürüş deneyimine hazır olun

  .


   

  Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri

  Fiesta, her koşulda sizi ve sevdiklerinizi korumak için tasarlanan bir dizi gelişmiş teknolojiye sahiptir. Acil Durum Yardımlı SYNC 3 bunlardan sadece biri.

   

   

   

   


   
  * Web sitesinde kullanılan görseller ile satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.
  * Belirtilen fiyatlar baz modeller için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlar olup, aracın tüm vergiler dahil zorunlu trafik sigortası hariç satış fiyatlarıdır.

  Akıllı Sürüş Teknolojileri

  Teknolojinin her zaman bir amacı olmalıdır. Fiesta'nızı çalıştırdığınızda, birçok gelişmiş özellik ve sistemi hayata geçirirsiniz. Örneğin, Otomatik Park Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Otomatik Yanan Farlar, Araç İçi Multimedya Sistemleri...Bu akıllı ve kullanışlı teknolojileri deneyimlemeye hazır olun, benzersiz bir sürüş deneyimi sizi bekliyor.


   

  Gelişmiş Otomatik Park Sistemi

  Fiesta ile park sensörlerine ek olarak sunulan Paralel ve Dikey Park park edebilme özellikli Otomatik Park Sistemi park seçiminize göre uygun park yerini bulur ve park etmeniz için tüm direksiyon manevralarını kendisi yapar. Siz ise ekranda belirtilen şekilde vites geçişlerini yapar, gaz ve pedalı kontrol edersiniz. Ayrıca park sensörlerine ek olarak otomobilinizin yan tarafında herhangi bir engel varsa, Yan Park Yardımı da sizi uyararak kolay park etmenize yardımcı olur.

   

   


   

  Otomatik Yanan Farlar

  Aracınız çalıştırıldığında her basıldığında, Gündüz Yanan Farlar açılır ve Otomatik Yanan Farlar modu seçilir. Sistem Otomatik olarak doğru aydınlatma modunun aktif olmasını sağlar. Aydınlatma ayarları manuel olarak değiştirilebilir.

  Zahmetsiz manevra ve sürüş keyfi

   

   


   

  Zahmetsiz manevra ve sürüş keyfi

  Elektrik servo direksiyon (EPAS), dar alanlara park ederken yönetimi daha kolay, daha hafif bir direksiyon, otoyolda giderken ise daha fazla kontrol tanıyan daha güçlü bir direksiyon olacak şekilde kendini otomatik olarak ayarlar.

   

   

   

   


   

  Ford SYNC ve Acil Yardım özelliği


  SYNC sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri Acil Durum Yardımı'dır. Beklenmedik bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji sizin için otomatik olarak Acil Yardım birimlerini arayabilir. Dilerseniz aramayı durdurabilir ya da ihtiyacınız durumunda bu servisle görüşebilirsiniz. Siz konuşamayacak durumda olsanız bile sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri 112 acil yardım birimlerine iletecektir.

   


   

  Daha kolay geri vites

  Bariyerler, bisikletler, alçak duvarlar... Geri görüş kamerası, aracınızın arkasında duran her şeyi orta konsola yerleşik ekranda gösterir. Sistem, geri vitese geçtiğiniz anda otomatik olarak devreye girer, en dar alanlara bile park etmenize yardımcı olmak için sanal çizgilerle sizi yönlendirir.

   

   

   


   

  Yokuş Kalkış Destek Sistemi

  Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye veya ileriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar.

   

   

   

   


   

  Daha hızlı, daha kısa mesafeli acil duruşlar

  Aracın acil fren yapma olasılığını algılaması durumunda, Elektronik Denge Programı (ESP) fren sistemini önceden doldurarak, fren pedalı ile fren diskleri arasındaki açıklığı kapatır. Elektronik Ön Fren Hazırlığı adı ile bilinen bu teknoloji, aracın fren mesafesini azaltır.

   

   

   


   


  * Web sitesinde kullanılan görseller ile satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.
  * Belirtilen fiyatlar baz modeller için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlar olup, aracın tüm vergiler dahil zorunlu trafik sigortası hariç satış fiyatlarıdır.
  • 750,00 TL

   Spor Pedal, Alüminyum

     Ref No: 1534068
   İncele
  • 415,00 TL

   Spor Pedal, Çelik

     Ref No: 1835213
   İncele
  • Arka Tampon Yük Koruması Plaka, Konturlu, Siyah

     Ref No: 2314169
   İncele
  • 270,00 TL

   Arka Tampon Yük Koruması, Şeffaf Folyo

     Ref No: 2371177
   İncele
  • 2.100,00 TL

   Arka Tampon Tasarım Kiti

     Ref No: 1860472
   İncele
  • 1.780,00 TL

   Ön Tampon Eteği

     Ref No: 1921075
   İncele
  • 2.496,00 TL

   Spoiler

     Ref No: 1802185
   İncele
  • 2.005,00 TL

   Sis Farları

     Ref No: 1819862
   İncele
  • 2.220,00 TL

   G3 Port Bagaj Elegance Europe 330, Mat Siyah Kabartmalı

     Ref No: 2191625
   İncele
  • 2.080,00 TL

   Thule® Tavan Taşıyıcısı 4 ayaklı set dahil

     Ref No: 1831618
   İncele
  • 635,00 TL

   Bagaj Alanı Kaplaması

     Ref No: 1804539
   İncele
  • 2.116,00 TL

   Bagaj Ara Bölme

     Ref No: 1713210
   İncele

   * Aksesuarlar için fiyatlar KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Aksesuar için yeni araç alımında ÖTV ve montaj için işçilik gerekliyse, ÖTV ve işçilik bedelleri fiyatlara dahil değildir.

     
    Model Yılı

     

    Donanım Seviyesi

     

    Gövde

     

    Motor

     

    Şanzıman

     

    Yakıt

     

    Emisyon

     

    T. Edilen Anahtar Teslim Fiyatı

     

    T. Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin)

     

    T. Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (TL-Destekli Kredi)

     

    2020 Style 5 Kapı 1.0L EcoBoost 100PS 6 İleri Otomatik Benzin Euro 6.2 - - -
     
    Opsiyon Donanım Seviyesi Motor T. Edilen Anahtar Teslim Fiyatı T. Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin) T. Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (TL-Destekli Kredi)

    Metalik Boya (2020 Model Yılı)

    Style 1.0L EcoBoost 100PS - - -

    * Web sitesinde kullanılan görseller ile satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.
    * Belirtilen fiyatlar baz modeller için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlar olup, aracın tüm vergiler dahil zorunlu trafik sigortası hariç satış fiyatlarıdır.