Biz Sizi Arayalım

Yeni Ford Ranger  
Efsane Ranger şimdi daha cesur ve daha güçlü

  Yeni Ranger

  Efsane Ranger şimdi daha cesur ve daha güçlü.
  Gelişmiş yeni e-4WD sistemi, 240 Volt ve 400 Watt’a kadar güç sağlayan yerleşik invertörü, 800 mm su derinliğinde bile yoluna devam etme ayrıcalığı, 3.5 tona kadar çekme ve 1 tona kadar taşıma kapasitesiyle Yeni Ranger, her koşulda gücünü kullanman için tasarlandı.


   

   

    Tasarım

    Modernlik ve güç. İkisi bir arada. Yeni Ranger'ın yeniden tasarlanan modern görünümü, özenli işçilik ile birlilkte sunulan dayanıklılık ve güç, göz alıcı tasarımına da yansıyor.      Yeni Ranger’a özel C-Clamp, gündüz farlarına sahip cesur dikdörtgen ön ızgara ve kaslı yan gövdesi dengeyi artırarak daha sağlam görünmesini sağlıyor.

   

   

   


  Sürüş Deneyimi

  İster yolda olun ister yolun dışında… Yeni Ranger için hiç sorun değil.  Etkileyici motor seçenekleri, çok çekici 4x4 yeteneği, arazi yardımı başta olmak üzere birçok ek destek özellikleri, 235 mm yerden yüksekliği ve 800 mm’lik sudan geçme kapasitesi ile hem karada hem de suda, Yeni Ranger her koşulla rahatlıkla başa çıkıyor.

   

   

   

   

   


   

    Kullanışlılık

    İşleri kolaylaştırmak mı? Yeni Ranger tam da bunun için tasarlandı. Elektrikli aletleriniz için 240 Volt ve 400 Watt güç sağlayan yerleşik invertör, yeni ve akıllı bagaj     çözümleri, bagaj erişim basamakları, uzaktan kontrol edebileceğiniz çevresel aydınlatma ve daha fazla bagaj alanı gibi sayısız seçeneklerle Yeni Ranger'ınızı ihtiyaçlarınıza     göre uyarlayabilirsiniz.
  * Web sitesinde kullanılan görseller ile satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.
  * Belirtilen fiyatlar baz modeller için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlar olup, aracın tüm vergiler dahil zorunlu trafik sigortası hariç satış fiyatlarıdır.

  Yeni Ranger Özellikleri

  Kullanım kapasitesini artırmak ve daha kolay çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış birçok teknolojisi ve özelliği ile Yeni Ranger’ı keşfet, gücünü kullan!

   

  Güce İhtiyacın Olduğunda

  Yerleşik invertör, 240 Volt ve 400 Watt'a kadar güç tedarik eder. Bu sayede telefonunuzu şarj edebilir, elektrikli aletlerinizi hatta bir buzdolabını bile evdeki gibi kullanabilirsiniz.

  Arka Bagaj Basamağı

  En ufak ayrıntısına kadar düşünülen Yeni Ranger’da, bagaj kapağını açmadan bagaj bölmesine ulaşmanız gereken zamanlar bile düşünüldü. Yeni Ranger'ın yenilikçi arka tampon tasarımı, yükünüze daha kolay ve güvenli erişim sağlamak adına her iki tarafta da kullanılabilen entegre bir yükseltme basamağına sahip.

   

  Yük Çekme Kapasitesi

  3,5 tona kadar çekme kapasitesi ve 1 ton taşıma kapasitesi ile Yeni Ranger, büyük yükler, zorlu koşullar ve işler için tasarlandı. Yeni Ranger’la gücünü kullan!

   

  4x4

  Yeni Ranger'ın 4WD ve 2WD arasında anında geçiş seçeneği, aracınızı tüm koşullarda ve ortamlarda kendinizden emin bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Böylece, uygun koşullu yollarda gezerken aracı 2WD'de tutabilirsiniz. Araziye çıkmak istediğinizde veya yol koşulları kötüleştiğinde ise kolayca 4WD'ye alabilirsiniz.

   

  Yeni E-4WD

  Hâkimiyeti hissedin. Yeni Ranger'ın gelişmiş yeni e-4WD sistemi, hem ön hem de arka akslara gönderilen torku otomatik olarak değiştirmek için çeşitli sensörlerden gelen verileri takip eder. Alternatif olarak, sürücüler çeşitli sürüş modları arasından seçim yapabilirler.

   

  Geçilebilecek Su Derinliği

  Cesur ve engelleri ortadan kaldıran bir araç. Yeni Ranger, daha küçük araçların geçmeyi hayal bile edemeyeceği yerlerde kolayca ilerler. Yeni Ranger'ın hem suda hem de karadaki üstün performansına kanıt arıyorsanız 800 mm'lik sudan geçme kapasitesine bakabilirsiniz.

   

  Yerden Yükseklik

  Yeni Ranger 4WD modelleri yerden en az 235 mm yükseklik sunuyor.
  30 derecelik yaklaşma, 21 derecelik rampa aşımı ve 25,6 derecelik kalkış açısı ile en zorlu arazilerde bile keyifli ve kolay bir sürüş için tasarlandı.

   

  Dijital Gösterge Paneli

  Yeni Ranger'ın yüksek çözünürlüklü 8 inç dijital gösterge paneli, sezgisel, okunması kolay simgeler kullanarak sürücü bilgilerini gösterir. Her sürüş modu farklı renk temalarına sahiptir. Ayrıca, navigasyon uyarıları da dahil olmak üzere, hangi bilgilerin öncelikli olarak gösterileceğini ayarlama seçeneği vardır.

   

  Çift Bölgeli İklim Kontrollü Klima

  Çift Bölgeli İklim Kontrollü Klima ile kendinizin ve yanınızda oturan yolcunuzun tercihlerine göre ayrı ayrı ısıtma ayarları yapabilirsiniz. Akıllı sistem ile ayarlarınızı otomatik olarak kaydeden Yeni Ranger, daha sonraki kullanım için bu ayarları saklar ve ihtiyacınız olduğu anda size sunar.

   

  Bölgesel Dış Aydınlatma

  Yeni Ranger'ın bölgesel dış aydınlatması ile aracı çevreleyen alanları istediğiniz gibi aydınlatabilirsiniz. Gece geç saatlere kadar devam eden işlerde, aracınızdan çıkarken daha güvenli bir ortam sağlamak için veya kamp kurmaya gittiğinizde kamp alanınızı aydınlatmak için idealdir.

   

  Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu

  Yeni Ranger'ın ön koltukları, belinize mümkün olan en iyi desteği sağlamak için ergonomik olarak tasarlandı. Wildtrak’te 10 yöne ayarlanabilen elektrikli sürücü koltuğu özelliği sunulmaktadır.

   

  Çarpışma Sonrası Frenleme Teknolojisi

  Bir çarpışma durumunda, Çarpışma Sonrası Frenleme Teknolojisi, kaza sebebiyle meydana gelebilecek savrulmaları otomatik olarak frenleyerek aracın durmasına yardımcı olur. Aracın yavaşlatılması, yolcuların yaralanmasını ve araçtaki hasarı azaltmanın yanı sıra olası başka çarpışmaların şiddetini de düşürmeye yardımcı olur.

   

  Hava Yastıkları

  Sizi düşünen bir araba. Sürücü, ön ve yan hava yastıklarının yanı sıra şimdi tüm Yeni Ranger'larda ön koltukların arasına yerleştirilmiş ek bir hava yastığı bulunmaktadır.

  Bu, olası bir kaza durumunda sürücü ve ön yolcu arasında oluşabilecek herhangi bir çarpışma veya darbenin şiddetini azaltmaya yardımcı olur.


  * Web sitesinde kullanılan görseller ile satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.
  * Belirtilen fiyatlar baz modeller için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlar olup, aracın tüm vergiler dahil zorunlu trafik sigortası hariç satış fiyatlarıdır.

   * Aksesuarlar için fiyatlar KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Aksesuar için yeni araç alımında ÖTV ve montaj için işçilik gerekliyse, ÖTV ve işçilik bedelleri fiyatlara dahil değildir.

    * Web sitesinde kullanılan görseller ile satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.
    * Belirtilen fiyatlar baz modeller için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlar olup, aracın tüm vergiler dahil zorunlu trafik sigortası hariç satış fiyatlarıdır.