Biz Sizi Arayalım

ARC Lojistik Filosunu Genişletmek için Erdeğer Ford Trucks'ı Tercih Etti

04.09.20 Tarihinde yayınlandı.

ARC Lojistik, 20 adet Ford Trucks F-Max ile Filosunu Genişletti

Uluslararası taşımacılık sektöründe yaklaşık 22 yıllık bir tecrübeye sahip olan ARC Lojistik, 2014 yılında Bursa'da Fahrettin Arabacı tarafından kurulmuş olup, 2019 yılında uluslararası nakliyat firması olan MRLLOG ile ortaklığa giderek gücüne güç katmıştır. 6 yıl içinde bölgenin önemli lojistik firmalarından biri haline gelen ARCLOG, 100 tırlık filosu ve bir o kadar da kiralık aracı ile Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 36 ülkeye hizmet vermektedir. Araç filosunu daha da genişletmek isteyen ARC Lojistik, 20 adet ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY)’ ödüllü Ford Trucks F-MAX satın alımı için Erdeğer Ford Trucks yetkili satıcısını tercih etti.

ARC Lojistik Bursa Nilüfer’deki merkez ofisinde düzenlenen araç teslimat törenine ARC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Arabacı, Ford Trucks Satış Müdürü Murat Bakış, Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Orhan Altınbaş, Erdeğer Ford Trucks Genel Müdürü Tunç Ertaş, Erdeğer Satış Müdürü Korkut Karakaya ve firma çalışanları da katıldılar. Araç teslimat töreninde Ford Trucks F-MAX’i yerli üretim olması, Eskişehir’de üretilmesi ve yaygın yedek parça ve servis ağı gibi sunulan kapsamlı hizmetlerden dolayı tercih ettiklerini vurgulayan Fahrettin Arabacı’ya Erdeğer Ford Trucks yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Yerli sermayeye önem veren ARC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Arabacı, "Yatırımlarımıza devam ediyoruz birlikte daha iyi günlere ulaşmak dileği ile ortaklaşa başarılar dileriz." dedi.