Biz Sizi Arayalım

04 Şubat 2021
2020 Model Yılı Dokker Combi Avantajlı Fiyatlarla

DOKKER COMBİ ECO-G, 125.050 TL FİYAT VE AVANTAJLI FAİZ ORANLARIYLA

Şubat ayında 2020 model yılı Dacia Dokker Combi Eco-G avantajlı fiyat ve faiz oranları ile Erdeğer Dacia yetkili satıcımızda sizleri bekliyor. İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki Dokker Van Ambiance ECO-G 110 bg otomobilin, perakende satın alımında geçerlidir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. 

Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya kapsamında, 50.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vade seçeneği ile %1,38 faiz oranı ve aylık 2.610 TL taksit ödemesi ile sunulmaktadır.

Bilgi almak için bizi arayın

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. 

Daha fazla kredi tutarı veya vade seçenekleri sunduğumuz çok avantajlı faiz oranları için Erdeğer Dacia yetkili satıcısı ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Dokker Combi’nin ortalama 165 (benzin) / 146 (LPG) g/km; yakıt tüketimi 7,3 (benzin) / 8,6 (LPG) lt/100 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 28.02.2021 tarihine kadar Erdeğer Dacia yetkili satıcısında geçerlidir. 

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,71, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %22,51)