Biz Sizi Arayalım

08 Ocak 2021
Dacia Duster Avantajlı Satış Fiyatlatıyla

Duster ECO-G 172.900TL fiyat ve avantajlı faiz oranlarıyla

ARALIK FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

Ocak ayında Dacia Duster Eco-G avantajlı fiyat ve faiz oranları ile Erdeğer Dacia yetkili satıcısında sizleri bekliyor. İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki Dacia Duster Comfort ECO- G 115 bg 4x2 otomobilin, perakende satın alımında geçerlidir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya kapsamında, 50.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade seçeneği ile %1,54 faiz oranı sunulmaktadır.

Bilgi almak için arayın

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Daha fazla kredi tutarı veya vade seçenekleri sunduğumuz çok avantajlı faiz oranları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Duster’ın ortalama 156 (benzin) / 141 (LPG) g/km; yakıt tüketimi 6,8 (benzin) / 8,7 (LPG) lt/100 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.01.2021 tarihine kadar Erdeğer Dacia yetkili satıcısında geçerlidir.

(Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,88, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %25,10)