Biz Sizi Arayalım

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur.
25 Temmuz 2020
Ford Araba Servisi Kapıdan Kapıya Ücretsiz Teslim Fırsatı Sunuyor

Ücretsiz Bir Şekilde FORD'unuzu Kapıdan Alalım 
Bakımlı ve Dezenfekte Edilmiş Bir Şekilde Teslim Edelim.

Öncelik sağlık çalışanları ve 65 yaş üzeri olmak üzere tüm müşterilerimizin servis ve bakım ihtiyaçları için yepyeni bir uygulamayı hayata geçirdik.   

Ücretsiz Bir Şekilde FORD’unuzu Kapıdan Alıyoruz.

Hemen 0(226) 351 73 50 (Erdeğer) arayın, randevunuzu oluşturalım. Erdeğer Yetkili Servisimiz, kapınızdan Ford’unuzu teslim alsın.   

Dezenfeksiyon İşlemleri Gerçekleştiriyoruz!

Ford’unuzu teslim aldığımız yerde, hemen dezenfektan ürünleriyle dezenfekte ediyor, koltuk ve direksiyonu kaplıyor, Erdeğer Yetkili Servisimize doğru yola çıkıyoruz.

Görüntülü Bilgilendirme Sistemi’yle 
Size Ulaşıyoruz!

Ford’unuz Erdeğer Yetkili Servisine geldiğinde sizi SMS, e-mail veya telefon ile bilgilendiriyoruz. Ford’unuza yapılan tüm işlemleri ise Görüntülü Bilgilendirme Sistemi’nden sizin onayınıza sunuyoruz.   

FORD’unuzu Bakımlı ve Dezenfekte Edilmiş 
Bir Şekilde Kapınıza Teslim Ediyoruz!

Ford’unuzun tüm bakım ve onarım işlemlerinden sonra detaylı bir şekilde dezenfekte ediyor, koltuk korumalarını yeniliyoruz. Tüm işlemlerden sonra Ford’unuzu bakımlı bir şekilde kapınıza teslim ediyoruz.

Servis Randevusu için Tıklayın

 

İlgili kampanya sınırları Ford Otomotiv San. A.Ş. tarafından belirlenmiş illerde ve belirlenen işlemlerde geçerlidir. Hizmet 20 kilometre sınırları için geçerlidir. Kampanya sadece aracın teslim alınıp, edilmesini kapsayacak olup yapılacak işlemler aracın mevcut sadakat indirimleri üzerinden yapılacaktır. KDV dahil 449 TL ve üzeri yapılacak işlemlerde geçerlidir. Her vergi kimlik numarası, kampanyadan bir kez yararlanabilir. Filo müşterileri kampanyadan yararlanamaz. Erdeğer Yetkili Servisi yoğunluğa göre ileri tarihli randevu verebilir. Belirtilen indirim 30 Eylül 2020 tarihine kadar kampanyaya dahil olan Erdeğer'de geçerlidir.