Biz Sizi Arayalım

01 Ocak 2022
Her Model ve Versiyonda Araç FordİkinciEl'de

Tüm segmentlerde sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Türkiye' nin lider firması Ford Otosan, aynı çeşitliliği 2. el araba hizmetlerinde de siz müşterilerimize yaşatıyor. Satılık otomobil, satılık kamyonet, satılık van, satılık minibüs.. Aradığınız ikinci el araba, hangi segment, hangi marka olursa olsun; tüm araba markaları FordİkinciEl' de kendine yer buluyor ve siz müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Elinizde ikinci el otomobil, ikinci el kamyonet, ikinci el van veya ikinci el minibüs mü var? Satılık arabanızı elden çıkarmak için, oto galeri veya oto pazarlarında zahmet çekmenize ve zaman harcamanıza gerek yok. Elinizdeki 2. el araba, FordİkinciEl yetkili satıcısı Erdeğer, FordİkinciEl uzmanlığı ve şeffaflığıyla değerlendiriliyor. İster ikinci el arabanızı, 0 km bir Ford' la; ister başka bir ikinci el araba ile takas edin. Tercih sizin.

İkinci el araba mı arıyorsunuz? Geniş seçenekler arasından tercihinizi yaptıktan sonra, gerisini uzman ikinci el kadromuza bırakıyorsunuz. Aracınızın, devir, ruhsat, noter satış, kasko ve trafik sigortası işlemleri, FordİkinciEl yetkili satıcılarındaki uzman kadrolar tarafından takip ediliyor. Sizin zahmetinize gerek kalmadan, aracınız size teslim ediliyor. FordİkinciEl kapsamında;

Türkiye' nin lider markasının sunduğu kaliteli ve güvenilir ikinci el araba hizmetleri sayesinde, her marka ikinci el arabaya kolaylıkla sahip oluyorsunuz.
Elinizdeki satılık araba her ne marka olursa olsun, içiniz rahat olarak FordİkinciEl yetkili satıcılarında değerlendiriyorsunuz; takas opsiyonlarından faydalanıyorsunuz.
Zahmet çekmiyorsunuz. Yetkili satıcmız Erdeğerin uzman kadroları, sizin yerinize, noter satış, ruhsat, devir, trafik sigortası ve kasko işlemlerini yürütüyor..
İkinci el otomobil, ikinci el 4x4, ikinci el minibüs, ikinci el van, ikinci el kamyonet..Benzinli, dizel, manuel, otomatik satılık araba.. Tüm araba markaları FordİkinciEl kalitesi ve güvencesiyle Erdeğerde sizlerle buluşuyor.

İkinci El Araçlarımızı İnceleyin