Biz Sizi Arayalım

  Erdeğer İnşaat

   

  • Erdeğer Sefa Konakları

   Erdeğer Sefa Konakları

   Erdeğer İnşaat güvencesi ile Çiftlikköy Sahil Mahallesinde gürültüden uzak merkezi lokasyonda 1282 m² alan üzerine inşa edilen 2 bloklu, Dublex ve 3+1 dairelerden oluşan projemizde, Çiftlikköy ilçesinin en büyük ve ferah dairelerini üretiyoruz. 330 cm kat yüksekliği ile birlikte sizlere ferah, güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı vaat ediyoruz.

   Projemizde kaliteden ödün vermeden inşa ettiğimiz dairelerde, teknik ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimiz için herşeyi düşünüp ihtiyacınız olan ürünleri sizin yerinize biz tamamlıyoruz.

   • Daireler arası Ses Yalıtımı ve Isı Yalıtımı
   • Klima
   • Yerden ısıtma
   • Akıllı ev sistemi
   • Ankastre Mutfak
   • Kombi
   • Vestiyer
   • Ankastre duş sistemi
   • Korniş
   • Led tavan

         gibi özellikleri ile bölgesinde eşsiz olan dairelerimizde, kullandığımız ürünler birinci sınıf malzemelerden üretilip sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

   Projemiz çevresinde Avm, Pazaryeri, Belediye ve Hastane gibi sosyal donatılar mevcut olup huzurla yürüyüş yapacağınız sahil şeridine ise 100 mt mesafededir.

   Ulaşım kolaylı ile eşsiz olan ilimizde çevre illere Feribot, Otoban, Köprü gibi seçeneklerle ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca İstanbul'da ki Hava alanlarına da ulaşımı kolaydır. 

   Projemizin lansman fiyalarından yararlanmanız için siz değerli Müşterilerimizi bekliyoruz.

   Erdeğer İnşaat   0507 233 48 43

    

    

   Ferah Evleri

   Çiftlikköy Sahil Mahallesi’nde bulunan Ferah Evleri, 16 daire, 208 m2’dir. Net 127 m2’dir. 10 m2 deposu bulunmaktadır. Akıllı Ev Sisteminden oluşmaktadır. Salonda klima, yerden ısıtma, ankastre mutfak, vestiyer, led tavan ve korniş bulunmaktadır.

   Site de yer alan kombi, satışlarımızdaki fiyata dahil değildir.

    

  • Şelale Park Evleri

   Erdeğer İnşaat güvencesi ile Yalova Çiftlikköy sahil mahallesinde, gürültüden uzak merkezi lokasyonda 4.000 m² alan üzerine inşa edilen 4 bloklu, toplam da 56 daireden oluşan 2+1 ve 3+1 dairelerimiz ile sizlere güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı... Sitemizde kapıcı dairesi, yapay şelale, sosyal alanlar, güvenlik ve kaplı otopark mevcut olup, çocuklarınızın güvenle sosyalleşebileceği kapalı ve açık oyun alanı ile sahil mahallesinde sizlere kaliteli bir yaşam alanı inşa ettik. Sitemiz çevresinde Avm, Pazaryeri, Belediye ve Hastane gibi sosyal donatılar mevcut olup huzurla yürüyüş yapacağınız sahil şeridi ise 100 mt mesafededir.
   Ulaşım kolaylı ile eşsiz olan ilimizde çevre illere feribot, otoban, köprü gibi seçeneklerle ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca İstanbul'daki hava alanlarına da ulaşımı kolaydır.  Sitemiz de kaliteden ödün vermeden inşa ettiğimiz dairelerde, daireler arası ses yalıtımı ve ısı yalıtımı, led tavan, yerden ısıtma gibi özellikler bulunmakta olup kullandığımız birinci sınıf malzemelerden oluşmaktadır.


   Erdeğer İnşaat   0507 233 48 43

   Şelale Evleri

   Yapım Yılı 2009, 3.770 m2 arazi üzerine kurulu, 5 bloklu, 14 adet dublex, 27 adet 3+1 olmak üzere, toplamda 42 daireli site projesi

   Yalova Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası

   Bina yapımına 2013 yılında başlanılmış olup 2015 yılında ise hizmete girmiştir. Yüzey alanı 4.185,38 m² dir. Bodrum kat, zemin kat, 2 adet normal kat ve bir adet teras katı olmak üzere 4 katlıdır. Yapının toplam inşaat alanı yaklaşık 10.500 m² dir. Bu tesiste 80 adet yatak kapasitesi, 4 adet ameliyathane, 23 adet muayenehane, 6 adet kemoterapi ünitesi, 15 yatak kapasiteli fizik tedavi odası, 1 adet diş polikliniği ve cerrahi müdahale odası bulunmaktadır. Ayrıca personel odaları, yemekhane, mescit, otopark ve 2 adet kafe gibi sosyal donatı alanları da mevcuttur.

   Marmara Vizyon

   Marmara Vizyon Yapı tarafından Yalova merkezde 5 bin 750 metrekarelik arsa üzerine kurulan Marmara Vizyon Evleri projesi 60 daireden oluşuyor. 7 blok şeklinde planlanan projede 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Projedeki 2 oda 1 salon daireler 104 metrekare, 3 oda 1 salon daireler 114 ila 140 metrekare olarak tasarlandı.

   Selvi Evleri

   Çiftlikköy Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunan Selvi Apartmanı 4 katlı olup; 6 daire, 1 dükkan mevcuttur. 156 m2 dairelerden oluşmaktadır. Net 109 m2’dir. 5 m2 deposu bulunmaktadır.Dairelerimiz; yerden ısıtma, ankastre mutfak, vestiyer, led tavan ve korniş mevcuttur.

    

   Sahil Yaşam Evleri

   Çiftlikköy Sahil Mahallesi’nde bulunan eski adı Sefa Konakları, bugün Sahil Yaşam Evleri olarak yer almaktadır.  2 blok 14 daire, 1 dükkandan oluşan dairelerimiz 187 m2’dir.

   Net metre kare ise 175 m2’dir. 14 m2 hobi odası bulunmaktadır. dairemiz 4 katlıdır. Bu dairelerimizde akıllı ev sistemi mevcuttur. Sahile yürüme mesafesindedir.