Biz Sizi Arayalım

HAKKIMIZDA


Erdeğer, 1982 yılında İstanbul'da ikinci el otomobil ticaretiyle faaliyetlerine başlayan bir kuruluştur. Daha sonra inşaat sektöründe de yatırımlarda bulunarak faaliyet alanlarını genişlemiştir.

2007 yılından bu yana da satış, servis, yedek parça, ikinci el ve sigorta alanlarında marka bayilikleri ile büyük perakende otomotiv gruplarından biri olma hedefiyle ilerlemeye başlamıştır.

Erdeğer grup şirketleri, faaliyet gösterdiği her sektörde, en üst derecede ve koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Mutlu çalışan, mutlu müşteri Erdeğer’in en önemli prensiplerindendir.

Dürüst çalışma ilkeleri, üstün iş ahlakı ve yarattığı kaynaklarla istihdam sağlayıp ülke ekonomisine güç katan, faaliyette bulunduğu her sektör ve her alanda, daima en iyiyi hedefleyen sürdürülebilir bir marka olmayı amaçlamaktadır.

Erdeğer, geçmişi ile geleceğe olan taahhüdünü sürdürmekte, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için faaliyetlerini sürekli geliştirmekte ve tüm paydaşlarıyla olan yolculuğuna değer katmayı hedeflemektedir.

Misyon & Vizyon

Erdeğer Misyonu; faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, farklılıklarıyla üstünlük yaratan, teknolojiyi ve dijitalleşmeyi iyi bilen, sektörünü tanıyan, yüksek inovasyonlu çalışanlar ile odağında müşteri olan, çalışan-müşteri-hissedar beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen, ülkesi, çalışanları, tedarikçileri, iş ortakları ve müşterileri için süreklilik ve güvenilirlik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı, optimum etkinliği ve verimliliği amaçlayan bir şirketler topluluğu olmaktır.

Erdeğer Vizyonu; faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, farklılığı, tekniği, beklentilerin üzerinde bir hizmet ve kalite anlayışı ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir bir büyümeyi hedefleyen ulusal bir marka olmaktır.

Stratejik Hedeflerimiz

Bağlı çalışanlar. Bağlı müşteriler ve üst düzey müşteri memnuniyeti. Sürekli eğitim. Faaliyet gösterdiği sektörlerde gücünü koruyan, sürekli ve sürdürülebilir büyüme. Optimum verimlilik, karlılık ve faaliyet etkinliği. Örnek alınabilecek düzeyde kurumsal organizasyon oluşturma. İnovatif fikirlerle dijitalleşmede farklılık yaratma.

Kurumsal Değerlerimiz

Güvenilirlik, adillik, dürüstlük ve şeffaflık. Mükemmellik ve yaratıcılık. Ülkesine ve sosyal sorumluluklarına bağlı. Velinimetimiz mutlu müşteri, mutlu iş ortakları. Hesap verilebilir ve sorumluluk sahibi. Gelişim ve sürekli eğitim için kaynak yaratan, işini iyi yönetmek için insan kaynağını iyi yöneten, çalışma prensiplerine uyan, iş ahlakı oturmuş mutlu çalışan.

Kalite Politikamız

Erdeğer faaliyet gösterdiği bütün sektörler ve markalarında, en üst düzey kaliteyi hedeflemektedir. Alınan ödüller, belgeler ve başarı serüvenimizin bunun göstergesi olduğuna inanıyoruz.

Stratejik hedeflerimiz kapsamında, çalışanların sürekli gelişimini destekleyip, yetkilendirilmesini ve memnuniyetlerini sağlayarak, Erdeğer grup şirketlerinin faaliyet gösterdiği her sektör ve her süreçte, sistematik olarak sade, yaratıcı, hızlı ve mütemadiyen gelişimle, mükemmel, sorumlu ve dijital büyümeye odaklı, müşterilerinin ve diğer ilgili tüm tarafların taleplerini ve ihtiyaçlarını karşılıklı güven ve kazanca dayalı olarak memnuniyetlerinin sürekliliğini korumak, bunun için risk ve fırsatları gözeterek çözümler üretip en yüksek performans ve ahlaki değerle çalışmak.