Biz Sizi Arayalım

Erdeğer, 1982 yılında temelleri Abdülkerim Erdoğan tarafından atılan bir şirketler topluluğudur. Faaliyetlerine, İstanbul’da ve otomotiv sektöründe ikinci el ticareti ile başlayan Erdeğer, devam eden süreçte, sigorta, nakliye, akaryakıt ve inşaat sektörlerinde de yatırımlarda bulunarak, faaliyet alanlarını genişletmiştir.

2007 yılından bu yana da satış, servis, yedek parça ve ikinci el alanlarında marka bayilikleri ile Türkiye’nin en büyük perakende otomotiv gruplarından birisi haline gelmiştir. Erdeğer Kocaeli, Yalova, Bursa, Balıkesir ve İstanbul illerinde, birçok ulusal ve uluslararası marka ile otomotiv, sigorta, nakliye, akaryakıt ve inşaat sektörlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Erdeğer grup şirketleri, faaliyet gösterdiği her sektörde, en üst derecede ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Mutlu çalışan, mutlu müşteri Erdeğer’ in en önemli prensiplerindendir.

Erdeğer, dürüst çalışma ilkeleri, üstün iş ahlakı ve yarattığı kaynaklarla istihdam sağlayıp ülke ekonomisine güç katan, faaliyette bulunduğu her sektör ve her alanda, daima en iyiyi hedefleyen sürdürülebilir bir marka olmayı amaçlamaktadır.

Yönetim Kurulu
Abdülkerim Erdoğan Yönetim Kurulu Başkanı
Zeki Erdoğan Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Murat Erdoğan Yönetim Kurulu Üyesi
Tunç Ertaş Yönetim Kurulu Üyesi
İcra Kurulu
Murat Erdoğan
Tunç Ertaş
İlyas Erdoğan
Cevahir Uluscul
YÖNETİM MERKEZİ
GRUP ŞİRKETLERİMİZ
 • Erdeğer Motorlu Araçlar ve İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  (İstanbul, Bursa, Kocaeli, Balıkesir ve Yalova Şubeleri)
  Ford, Renault, Dacia, Ford Trucks, Opet, Petrol Ofisi
 • Erdeğer Sigorta Acenteliği Ltd. Şti.
  (Bursa, İstanbul, Balıkesir ve Yalova Şubeleri)
  HDI, Ak, Mapfre, Axa, Allianz, Anadolu, Güneş, Unico
 • Murat Erdoğan Erdeğer Nakliyat
  (Yalova)
 • Erdeğer Petrol Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  (Opet, Petrol Ofisi, Yalova ve Balıkesir Şubeleri)
  Opet, Petrol Ofisi
 • Er Doğan Tarım Ürünleri Nakliye İnş. Otom. San ve Dış Tic. Ltd. Şti.
  (İstanbul)
Misyon & Vizyon

Misyonu, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, farklılıklarıyla üstünlük yaratan, teknolojiyi ve dijitalleşmeyi iyi bilen, sektörünü tanıyan, yüksek inovasyonlu çalışanlar ile odağında müşteri olan, çalışan-müşteri-hissedar beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen, ülkesi, çalışanları, tedarikçileri, iş ortakları ve müşterileri için süreklilik ve güvenilirlik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı, optimum etkinliği ve verimliliği amaçlayan bir şirketler topluluğu olmaktır.

Vizyonumuz, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, farklılığı, tekniği, beklentilerin üzerinde bir hizmet ve kalite anlayışı ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir bir büyümeyi hedefleyen ulusal bir marka olmaktır.

Stratejik Hedeflerimiz

Bağlı çalışanlar. Bağlı müşteriler ve üst düzey müşteri memnuniyeti .Sürekli eğitim. Faaliyet gösterdiği sektörlerde gücünü koruyan, sürekli ve sürdürülebilir büyüme. Optimum verimlilik, karlılık ve faaliyet etkinliği. Örnek alınabilecek düzeyde kurumsal organizasyon oluşturma. İnovatif fikirlerle dijitalleşmede farklılık yaratma.

Kurumsal Değerlerimiz

Güvenilirlik, adillik, dürüstlük ve şeffaflık. Mükemmellik ve yaratıcılık. Ülkesine ve sosyal sorumluluklarına bağlı. Velinimetimiz mutlu müşteri, mutlu iş ortakları. Hesap verilebilir ve sorumluluk sahibi. Gelişim ve sürekli eğitim için kaynak yaratan, işini iyi yönetmek için insan kaynağını iyi yöneten, çalışma prensiplerine uyan, iş ahlakı oturmuş mutlu çalışan.

Kalite Politikamız

Erdeğer faaliyet gösterdiği bütün sektörler ve markalarında, en üst düzey kaliteyi hedeflemektedir. Alınan ödüller, belgeler ve başarı serüvenimizin bunun göstergesi olduğuna inanıyoruz.

Stratejik hedeflerimiz kapsamında, çalışanların sürekli gelişimini destekleyip, yetkilendirilmesini ve memnuniyetlerini sağlayarak, Erdeğer grup şirketlerinin faaliyet gösterdiği her sektör ve her süreçte, sistematik olarak sade, yaratıcı, hızlı ve mütemadiyen gelişimle, mükemmel, sorumlu ve dijital büyümeye odaklı, müşterilerinin ve diğer ilgili tüm tarafların taleplerini ve ihtiyaçlarını karşılıklı güven ve kazanca dayalı olarak memnuniyetlerinin sürekliliğini korumak, bunun için risk ve fırsatları gözeterek çözümler üretip en yüksek performans ve ahlaki değerle çalışmak.