Biz Sizi Arayalım

İnsan Kaynakları

Erdeğer, mutlu müşterinin mutlu çalışan ile olabileceğini savunan, yönetsel kararlarında, diğer bütün unsurları birlikte değerlendirip “Çalışanlarımızı nasıl daha fazla mutlu edebiliriz?” sorusunu soran, bütün çalışanlarını bir parçası olarak kabul eden, sürekli eğitim ve uygulamalarla onlara nitelik kazandırmayı amaçlayan, teknolojik ve ölçülebilir insan kaynakları altyapısı ile süreci yönetmeyi prensip edinmiştir. 
Çalışanlarımızın, şirketlerimizin sonuçlarına olan katkılarının, belirli göstergelerle ve belirli dönemlerde ölçümlenmesi, değerlendirilmesi, onların beklentilerinin göz önüne alınarak, bağlılık, performans ve niteliklerinin geliştirilerek, kişisel ve meslekle ilgili ilerlemelerinin özendirilmesi ve desteklenmesi insan kaynakları yönetimindeki hedefimizdir. 
Erdeger’e nitelikli çalışan kazandırmayı ve tüm çalışanlarını potansiyel ve kendine özgü bir potansiyel yetenek öngörüp geliştirmeyi, çalışan ve şirketlerimizin performans hedeflerinin uygun şekilde planlanmasını ve bu şekilde optimum verimlilikle başarının elde edilmesini, insan kaynaklarının çalışan performans yönetimi sistemi ile amaçlar.

Eğitim

Erdeğer, sürekli gelişme için sürekli eğitimi, öğrenmeyi gerekli kılan kurumsal stratejiler uygular ve bunun iş sonuçlarına yansımasını hedefler. Bu konuda bütün imkanlar, her çalışanımıza niteliklerine uygun şekilde eşit bir şekilde verilir.

Kariyer Planlama

Erdeğer, kendi yöneticilerini, öncelikle kendi imkanlarıyla yetiştirmeyi hedefler ve onlara performans ve niteliklerine uygun kariyer imkanları sağlar. Farklı bir şekilde yöneticilik sürecine dahil olan çalışanlarımızın, pozisyonuna uygun ilerleme süreçlerini, başarılı bir şekilde tamamlamasının akabinde, diğer üst pozisyonlara atanması söz konusu olabildiğinde, bütün adaylara eşit fırsatlar sunar.

Açık pozisyonlar için tıklayınız.